Біла Вежа – Янгол
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Янгол (Сингл)

«Янгол» – перший сингл гурту «Біла Вежа», виданий у 2018 році. Робота над композицією, яка увійде до майбутнього альбому команди, проходила на студії звукозапису ФДР Мюзік.

Зазначимо, що перша версія пісні була написана музикантами спеціально для відбору на Євробачення-2018 – її було видано у комплекті з офіційним відео (початкова назва I Know). Трек не пройшов до національного телевізійного відбору, але він так сподобався гурту, що учасники команди вирішили записати україномовну версію пісні.

Оскільки музична складова треку вже була тісно асоційована із англійським текстом, музиканти звернулися до свого друга Павла Варениці з гурту Epolets, який і написав український текст для пісні «Янгол».

Максим Іващенко, лідер гурту «Біла Вежа»: «Наразі ми готуємо велику акустичну програму, тому і вирішили написати пісню, взявши за основу звичайну гітару. Саме так і з’явилася пісня «Янгол». Для нас це трохи незвичний досвід, бо мабуть вперше ми співаємо пісню, лірику до якої написав хтось інший. Але це приємний досвід, адже кінцевий результат мені особисто до вподоби».

Додамо, що наразі гурт працює над своїм четвертим альбомом, до якого потрапить і сьогоднішня новинка «Янгол».

Українська музика: Біла Вежа – Янгол

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Stier says:

    Чергова попсова пісенька від колишньої метал-банди. Хоча всі вже звикли до такого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *