Біла Вежа – Як тебе знайти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Як тебе знайти (Сингл)

Київський гурт «Біла Вежа» продовжує впевнено йти шляхом головних романтиків українського року – світ побачила нова чуттєва композиція колективу під назвою «Як тебе знайти». Свіжа пісня стала першою ластівкою з майбутнього, третього за ліком студійного альбому «БВ», робота над яким триває.

За словами учасників гурту, робота над піснею «Як тебе знайти» продовжувалася практично все літо 2015 року, адже музиканти прагнули знайти для неї найкраще звучання та зробити задля самих себе та своїх шанувальників великий крок уперед з точки зору якості звуку. Саме через це «Біла Вежа» оголосила про початок співпраці із студією ФДР.

«Наш новий трек «Як тебе знайти» – це друга частина твору «Де тебе шукати» з минулого альбому із однойменною назвою «Біла Вежа». Кожна людина мріє і прагне знайти справжнє кохання. Іноді такі почуття до тебе приходять у снах. І як же добре, коли сни стають реальністю», – розповів нашому сайту фронтмен «Білої Вежі» Максим Іващенко.

Варто зазначити, що зовсім скоро музиканти готуються показати широкому загалу і відеокліп на нову пісню. Режисером нового відео «Як тебе знайти» виступив польський музикант, діджей, продюсер та композитор Кай Каславіньєрі. Додамо, що Кай вже має досвід співпраці із українськими виконавцями – він вже встиг раніше попрацювати із «Гайдамаками» та зробити ремікс пісні «Без тебя» для O.Torvald.

[fap_track id=”7373″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *