Біла Вежа – Як тебе знайти
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Як тебе знайти (Кліп)

Учасники цьогорічного сезону музичного талант-шоу «Х-фактор», київський рок-гурт «Біла Вежа», який, до речі, минулого вікенду опинився в топ-сімці найкращих виконавців програми, презентує свій новий відеокліп на пісню «Як тебе знайти». Нагадаємо, що цю композицію хлопці оприлюднили декілька місяців тому у якості Інтернет-синглу, зазначивши, що вона є логічним продовженням треку «Де тебе шукати» з минулого однойменного альбому формації.

Пісня та кліп «Як тебе знайти» повністю окутані романтичним настроєм закоханості та душевного піднесення з невеличкими домішками містики. Хлопці зазначали, що всі вони вірять у дива та у те, що справжня любов здатна об’єднати два різні світи. Та й дійсно, коли ти знаходиш своє кохання, бачиш його очі та розумієш всю суть свого існування, чи є важливим що це може відбувається уві сні, в реальності чи навіть в паралельному вимірі? Адже щирі гарячі почуття неодмінно зведуть закоханих разом, як це, до слова, і сталося у фіналі нового, четвертого за ліком кліпу «Білої Вежі».

Знімав свіжий музичний ролик польський режисер Кай Каславіньєрі, який вже має досвід співпраці з українськими музикантами – в його активі значиться сумісна робота із гуртами «Гайдамаки» та O.Torvald. Зйомки проходили одразу в трьох різних містах – Києві, Тернополі та Львові, і як саме музиканти встигали між ефірами «Х-фактору» поміж ними переміщатися, залишається у таємниці.

Додамо, що пісня «Як тебе знайти» стала першим оприлюдненим синглом «Білої Вежі» з майбутнього третього номерного альбому команди, робота над яким наразі триває.

Переглянути кліп на офіційному YouTube-каналі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *