Біла Вежа - Виростеш ти, сину (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Виростеш ти, сину (Кліп)

Столичний рок-гурт «Біла Вежа» презентував свою нову відеороботу «Виростеш ти, сину», в основу якої покладено частина поетичного твору видатного українського поета Василя Симоненка під назвою «Лебеді материнства». Цікаво, що дозвіл на використання поезії хлопці отримали особисто від онучки поета Мирослави Симоненко.

За словами музикантів, кожен з учасників гурту підійшов до творчого процесу надвідповідально, адже покласти на музику вірші класика української літератури – справа не з простих. І от, наприкінці 2014 року, композиція була представлена широкому загалу у рамках акустичної програми «Білої Вежі».

Відео на таку особливу композицію мало бути також нетривіальним, тож учасники гурту запропонували співпрацю вітчизняному театру тіней «Fireflies», разом з яким вдалося створити зрозумілу та проникливу сюжетну лінію на базі українських духовних основ, серед яких домінують кохання до рідної матері та Батьківщини.

«Біла Вежа» вже достатньо давно планувала зробити якийсь незвичний експеримент як із музичної точки зору, так і у відеороботі. Ми вперше написали музику на готові вірші українського класика та здається першими з усіх українських музикантів випустили повністю “тіньовий” кліп», – розповів «Нотаткам» бас-гітарист гурту Євген Скоценко.

Додамо, що новий кліп «Виростеш ти, сину» є третім доробком у відеографії колективу, слідом за відео «Те, Що Бачиш Ти» та «Ми Не Забули», які ви можете переглянути на нашому сайті.

Теґи: Українська музика, український рок, Біла Вежа, Виростеш ти сину

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *