Біла Вежа – Вона одна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Вона одна (Сингл)

Рок-романтики з гурту «Біла Вежа» у своїй новій пісні «Вона одна» продовжили співати про кохання. «Любов врятує світ, це точно», – кажуть вони.

Новинка стала першим синглом команди, виданим у 2020 році.

За словами фронтмена «Білої Вежі» Максима Іващенко, у композиції «Вона одна» йдеться про кохання з першого погляду, про ту неймовірну мить, після якої життя вже ніколи не стане колишнім. Адже, як зазначив співак, після настання цієї особливої миті у першу чергу існує тільки ВОНА, а вже потім усі інші.

Нова пісня вийшла легкою та світлою, тому музиканти рекомендують її слухати саме зараз, у літню пору, коли кохання буквально вирує в повітрі.

Бас-гітарист та менеджер «Білої Вежі» Євген Скоценко: «Композиція «Вона одна» увійде до нашого нового акустичного альбому. Всі пісні, які увійдуть до нього, були написані під звичайну акустичну гітару і саме цей інструмент буде основою усього альбому. Випуск платівки плануємо на осінь цього року. Паралельно, ми працюємо над зйомкою кліпу на одну з пісень альбому – зйомки мають відбутися вже зараз у липні, продакшн у серпні, і сподіваюся, що ми його випустимо вже у вересні. Тобто планів у нас дуже багато, нових пісень – ще більше, попереду – новий кліп та новий альбом. Тому на зв’язку».

Біла Вежа – Вона одна
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *