Біла Вежа – Відбитки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Відбитки (Сингл)

Новий сингл «Відбитки» від гурту «Біла Вежа», який тільки-но сьогодні з’явився у мережі – це продовження заданої раніше лінії романтизму, але на цей раз із відчутним акцентом на пристрасні бурхливі емоції. Це історія про близькість пари закоханих, які нарешті «скоїли удвох те, що давно хотіли» – не дарма ж гітарист команди та автор слів новинки Євген Скоценко доповнив у соціальних мережах цей трек позначкою «обережно, 18+».

Запис пісні проходив на студії ФДР, під наглядом одразу двох саунд-продюсерів – Романа Кальмука та Ярослава Вільчика. Загалом композиція «Відбитки» стала вже третім синглом гурту, виданим у 2017 році.

«Ця пісня про ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати. Коли ти так сильно кохаєш людину, що хочеш лишити на ній свої відбитки у гарному сенсі цього слова – торкатися її, любити її. Відбитки – слово багатьох значень, але я вважаю, що нам у першу чергу варто пам’ятати про ті відбитки, які ми залишаємо у серцях коханих», – зауважує лідер та вокаліст «Білої Вежі» Максим Іващенко.

Варто додати, що оригінальний правопис назви синглу виглядає як «Vidбитки», але оскільки подібні назви, що складаються з літер різних абеток, неймовірно ускладнюють пошук інформації у соціальних мережах та в Інтернеті в цілому, ми збережемо звичну українську орфографію.

Ну а для тих, хто прагне оцінити новинку від киян наживо, нагадаємо, що 1 грудня відбудеться великий сольний концерт «Білої Вежі» у столичному клубі «Атлас». Квитки вже у мережі!

Українська музика: Біла Вежа – Відбитки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *