Біла Вежа – Ти дивовижна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Ти дивовижна (Сингл)

Ви ніколи не задумувалися, як би звучали на українській мові такі монстри світового року як, наприклад, німці з Nickelback чи американці з Hinder? А от хлопці з «Білої Вежі» точно замислювались на цим, ба більше, надихнувшись потужним саундом цих популярних команд, українці записали та презентували слухачам свою нову композицію під назвою «Ти дивовижна», що стала третім оприлюдненим синглом з майбутнього студійного альбому команди.

Таку музику учасники «Білої Вежі» останнім часом все частіше слухають виключно під час концертних мандрівок, тож не дивно, що композиція «Ти дивовижна» також народилася під час гастролів. «Ми написали цей трек під час весняного туру Україною. Після виступів ми часто збиралися разом у готелі та все думали, що дуже непогано було б написати нову пісню спеціально для наших чарівних прихильниць. Зрештою так і сталося, а покласти на музику ці рядки нам допомогли важкі хлопці, яких ми постійно слухали у дорозі», – розповідають музиканти «БВ». Студійна робота над новою композицією проходила на двох звукозаписуючих студіях, розташованих у двох віддалених одна від одної точках земної кулі – на вітчизняній FDR Studio та канадській Loude Mouse Studios.

Нагадаємо, що рівно за тиждень, 22 вересня 2016 року, світ побачить третя студійна платівка столичної команди, куди увійде й нова пісня «Ти дивовижна». Сьогоднішню новинку музиканти виклали у мережу в достатньо посередній якості звуку, тож схоже що для того, щоб максимально насолодитися нею, доведеться чекати виходу альбому. Слідкуйте за новинами!


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Взагалі-то Nickelback – канадійці. Не дякуйте за допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *