Біла Вежа – Те, Що Бачиш Ти
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Те, Що Бачиш Ти (Кліп)

Столичні рокери з гурту “Біла Вежа“, як і велика кількість інших патріотично налаштованих виконавців, не могли залишитися осторонь подій, які саме зараз відбуваються в нашій країні, висловивши і свою непохитну позицію. Музиканти всебічно підтримують всі Євромайдани у кожному місті й містечку України, а також кожного, хто стає на захист своєї державності і природного прагнення до кращого життя.

Учасники “Білої Вежі” вирішили фізично втілити свою підтримку мітингувальникам, презентувавши режисерську версію свого відеокліпу на одну з останніх пісень під назвою “Те, що бачиш ти“. Дана композиція була презентована дещо раніше в інтернет-EP-релізі, до якого увійшли три свіжі пісні. Зазначимо, що гурт досить довго працював над створенням нової студійної платівки і вже готовий зовсім скоро оприлюднити результати своєї кропіткої праці.

Сама композиція “Те, що бачиш ти”, відповідно до своєї назви має на меті відобразити навколишню реальність, якою вона б не була і закликає не марити світлим безхмарним майбутнім, а робити рішучі кроки йому назустріч. Музиканти кажуть, що в своїй відеороботі і пісні вони росповідають про безмежні можливості людини, про дива, які вона здатна творити виключно своїми руками. По суті про те, що відбувається наразі за нашими вікнами – про несхильний дух майданівських мітингувальників й усіх небайдужих людей, які власноруч творять історію.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *