Біла Вежа – Там де весна (Альбом)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Там де весна (Альбом)

«Не витримала душа поета»: романтики з гурту «Біла Вежа», взявшись за створення нового акустичного альбому «Там де весна», все ж таки відійшли від початкової концепції і додали до його саунду трохи електрогітар.

Всі пісні платівки концептуально поєднані темою кохання. За словами музикантів, визначення «Там де весна» – це зовсім не про пору року, а про особливий людський стан, у якому особистість знаходиться у максимальній гармонії зі своїм внутрішнім світом, в оточенні коханих і близьких людей.

«Прем’єра! Гайз, радий нарешті показати наше дитятко – 4-й альбом «Там Де Весна»! Весна не в березні, квітні чи травні; весна там, де ти і твоє кохання. Кохайте і слухайте гарну музику», – коментує фронтмен гурту «Біла Вежа» Максим Іващенко.

Як зазначають представники гурту у прес-релізі, дана платівка відрізняється від попередніх робіт команди ще більшим нахилом у сторону лірики, але для тих слухачів, які слідкували за прем’єрами останніх пісень колективу, це аж ніяк не стало сюрпризом. Втім, варто зазначити, що серед останніх релізів гурту були і соціально-спрямовані роботи, на зразок ще свіжого кліпу «Не Ангел».

Студійна робота над акустичним лонг-плеєм «Там де весна» проходила на двох студіях звукозапису: FDR Music та Topsound Records. Альбом у повному обсязі доступний для ознайомлення на сервісі YouTube, а також для купівлі в Apple Music та інших майданчиках.

Біла Вежа – Там де весна (Альбом)
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *