Біла Вежа – Посміхнись собі сама
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Посміхнись собі сама (Кліп)

Хлопці з гурту «Біла Вежа» екранізували ще одну композицію зі свого останнього номерного альбому «Бути вільним»! На цей раз мова йде про чуттєву композицію «Посміхнись Собі Сама», робота над кліпом до якої проходила у співпраці зі спеціалістами студії Born Vision, знаними своїми спільними роботами із Epolets, Sinoptik, Jinjer, Stoned Jesus та іншими. Саме вони, до речі, знімали свіжий відеокліп гурту «Веремій» під назвою «Якщо Йдеш», про який ми нещодавно розповідали читачам «Нотаток». Режисером нової відеороботи «Білої Вежі» виступила Олена Гудкова, технічним директором став Роман Путієнко, а дроном керував Олег Марчук.

Режисер музичної міні-стрічки висловлює величезну подяку усім причетним до створення відео, зокрема виконавиці головної ролі Ксенії Тариці за неймовірну віддачу на знімальному майданчику. За словами Олени Гудкової, кожен учасник знімальної групи у найпершу чергу намагався підкреслити глибину та лірику композиції «Білої Вежі», водночас виокремивши за допомогою відеосупроводу усі її ключові аспекти.

Новий романтичний ролик «Посміхнись Собі Сама» філософськи коментує фронтмен «Білої Вежі» Максим Іващенко: «Ні час, ні відстань, ні навіть сама смерть не здатні розлучити споріднені душі. Щоб не трапилось, вони завжди будуть разом. І саме про це наше нове відео». Додамо, що сьогоднішня новинка стала вже шостою роботою відеографії столичного гурту, починаючи з далекого 2002 року.

Варто також згадати, що один з попередніх кліпів «Білої Вежі» під назвою «Як тебе знайти» наразі номіновано на звання кращого відеокліпу 2017 року за версією премії Yuna, а самі музиканти позмагаються за тріумф ще у трьох категоріях: «Краща рок-група», «Кращий альбом» (за диск «Бути Вільним») та «Краща пісня» (номіновано одразу 3 пісні: «Бути Вільним», «Як тебе знайти» та «Ти дивовижна»).

Біла Вежа – Посміхнись собі сама

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *