Біла Вежа - Однойменний альбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Однойменний альбом

Столичний hard’n’heavy-гурт “Біла Вежа” завершив роботу над другим повноформатним альбомом своєї дискографії із однойменною назвою. Нова платівка стала логічним продовженням виданого у 2010 році інтернет-синглу “В полоні Білої Вежі“, який ознаменував початок зміни звучання колективу, пов`язаного із перемінами у складі самого гурту і особистого професійного розвитку кожного з його учасників. Не дивлячись ні на що, “Білій Вежі” вдалося зберегти свою початкову стилістику, додавши до неї різнопланові цікаві аспекти і прийоми, що стали вдалим доповненням музичного обличчя формації. Після прослуховування альбому складається враження, що музиканти зуміли підібрати кілька бракуючих раніше слів у своєму творчому меседжі до слухачів, який завдяки цьому стає все доступнішим і доступнішим для більшої кількості отримувачів.

Серед десяти композицій нового диску присутні і класично-потужні швидкі пісні і лірично-романтичні балади, які у своєму поєднанні створюють досить цілісну музичну картину, дійсно дозволяючи сприймати альбом “Біла Вежа” як одне єдине ціле.

Гітарист “Білої Вежі” Андрій Томашенко за фахом звукорежисер, тож запис свіжого матеріалу було вирішено провести на його студії Top Sound Records. Результат кропіткої праці музикантів розповсюджується на безоплатній основі у Інтернеті, проте якщо у вас виникне бажання власноруч підтримати творчу діяльність колективу, ви можете замовити новий альбом на фізичному носії, або придбати електронний контент для пристроїв Apple за наступним посиланням.

Зазначимо, що окрім другого студійного альбому, гурт “Біла Вежа” презентував також свій дебютний професійний відеокліп на пісню “Те, що бачиш ти“, про який ми вже згадували раніше.

Завантажити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *