Біла Вежа На папері
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – На папері (Лірик-відео)

Рок-романтики «Біла Вежа» продовжують співати про кохання: «На папері» – третій сингл гурту, випущений у 2019 році.

Максим Іващенко, фронтмен гурту «Біла Вежа»: «Випускаючи сингл «На папері», ми не зраджуємо собі – ми продовжуємо досліджувати світ рок-романтики. Загалом можна сказати, що нашою творчістю ми «рекламуємо» любов, – адже це найсвітліше та найпрекрасніше почуття у світі, це дар людини – відчувати любов».

«Фантазуючи над текстом пісні, ми намагалися поєднати дві одвічні теми – мистецтво та кохання. Події відбуваються у двох різних вимірах, адже всім відомо, що кожен вдалий малюнок – це ніби двері до іншої реальності.

Кому з нас у хвилини самотності не хотілося просто взяти і намалювати двері на звичайному аркуші паперу, відчинити їх та зустріти дівчину своїх найзаповітніших мрій? Якщо подивитися на цей сингл під трохи іншим кутом, то це, звичайно ж, такий собі сучасний переспів античної легенди про Пігмаліона», — розповів бас-гітарист та менеджер «Білої Вежі» Євген Скоценко.

Скоріш за все, пісня «На папері» стане останнім синглом гурту, і наступна новина, яку ви почуєте від «Білої Вежі» – випуск акустичного альбому.

Біла Вежа – На папері
Біла Вежа у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *