Біла Вежа – На межі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – На межі (Сингл)

«Якщо вже говорити про стосунки, то тільки мовою музики», – вивели для себе беззаперечну аксіому хлопці зі столичної «Білої Вежі». Та й дійсно, чому б ні? Тим паче, не дадуть збрехати численні прихильники гурту, виходить у них це м’яко кажучи не погано. Тож, як ви вже зрозуміли, учасники команди сьогодні поповнили перелік своїх музичних напрацювань під грифом romantic та презентували у мережі свою першу у 2017 році новинку під назвою «На межі». Свіжий сингл переповідає слухачеві історію про відносини, що можуть от-от завершитися, або ж навпаки, стати найкращим, що випадало на долю двох людей чи не за все їхнє життя. Як зазначаються самі музиканти, найкраще характеризує змальовані у цій пісні відносини статус в одній з популярних соціальних мереж – «все складно».

«Пісня «На межі» була написана під час нашого останнього концертного туру «Бути Вільним». Нам дуже хотілося записати гарний концертний трек, що буде по-справжньому качати публіку. Головна ідея композиції – складність стосунків з протилежною статтю: пристрасть та водночас біль, страх, гнів. Ми завжди прагнемо до експериментів та пробуємо щось нове, тому цим треком «Біла Вежа» розпочала свою співпрацю із саунд-продюсером Сергієм Любинським (аka Knob), відомим за своєю роботою з The Hardkiss, Stoned Jesus, Vivienne Mort та іншими. Можемо сказати, що працювати із ним було дійсно круто, це надзвичайно високий рівень», – розповідають читачам «Нотаток» учасники «Білої Вежі».

Цікаво, що результати співпраці киян із Кнобом незабаром поповняться ще одним синглом, живе виконання якого, разом із сьогоднішньою новинкою, можна буде оцінити на найближчих виступах гурту: 20 квітня – Київ, 22 квітня – Кременець, 23 квітня – Харків. Шукайте більше деталей та наступних анонсів у соціальних мережах!

Українська музика: Біла Вежа – На межі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *