Біла Вежа - Ми Не Забули
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Ми Не Забули (Кліп)

Спеціально до першої річниці новітньої Революції гідності, початок якої було покладено 21 листопада минулого року, київський hard rock/heavy metal гурт «Біла Вежа» підготував свій новий відеокліп на свіжу пісню із промовистою назвою «Ми не забули». Ця композиція є абсолютно новою та не оприлюднювалась раніше у релізах колективу. До речі, почути наживо акустичну версію цієї та багатьох інших пісень «Білої Вежі» ви зможете 7 лютого 2015 р. на великому столичному концерті колективу у концерт-холі Caribbean Club. За проханням фанiв, гурт вирiшив зробити другий великий акустичний концерт в одному з найбiльших клубiв Києва та презентувати громаді свою оновлену акустичну програму.

Повертаючись до самого музичного відео, зазначимо, що знімали новий кліп спеціалісти студії PicOi LIVE Production на місцях подій Євромайдану, а також у мальовничому полі поблизу музею під відкритим небом Пирогово. Цікаво, що ідея, сценарій та режисура відео створювались учасниками гурту колективно, у результаті чого кожен учасник «Білої Вежі» вніс свої пропозиції щодо бачення майбутнього ролику, що сформували фінальний результат, який наразі знаходиться перед вами.

У новому кліпі «Ми не забули» ви також побачите кадри, зняті з квадрокоптера (літальний апарат з чотирма несучими гвинтами, що обертаються діагонально в протилежних напрямках) представниками FlyCamStudio. Задля фінального напису «Ми не забули», який, до речі, також фільмував квадрокоптер, знімальною групою було використано понад 250 свічок.

Долучайтесь до офіційних спільнот гурту ВКонтакті та Фейсбуці, та слідкуйте за новинами від колективу.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Кльово!! Молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *