Біла Вежа – Криптоніт
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Криптоніт (Лірик-відео)

«Криптоніт» – другий за ліком сингл гурту «Біла Вежа», виданий у 2018 році, який увійде до переліку треків майбутнього четвертого альбому команди. Робота над синглом відбувалася на студії FDR Music, під керівництвом саунд-продюсерів Ярослава Вільчика та Романа Кальмука. Окрім самої пісні, до релізу також долучено офіційне лірик-відео.

Загалом криптоніт – це фантастична радіоактивна речовина з коміксів про Супермена, яка, за сюжетом, робить героя слабким та вразливим. Цю метафору вигадав басист «Білої Вежі» Євген Скоценко, великий фанат коміксів.

«У кожного з нас є кохана людина, яку ми оберігаємо, поруч із якою стаємо слабшими і намагаємося її уберегти, коли існують якісь негативні фактори», – пояснюють музиканти.

«Нас завжди приваблювала тема коміксів і в новому синглі ми спробували розбавити притаманну нам лірику метафорою із, мабуть, найвідомішого коміксу в світі. Ідея метафори полягає у тому, що людина, яку ти кохаєш – це твоя найбільша вразливість, слабкість, тобто твій криптоніт, якому неможливо чинити опір. Що стосується подальших планів, то ми наразі намагаємось зібрати нові пісні, які увійдуть до альбому, що вийде наступного року», – додає Максим Іващенко, фронтмен гурту «Біла Вежа».

Біла Вежа – Криптоніт

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *