Біла Вежа – Давай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Давай (Сингл)

При прослуховуванні свіжого синглу «Давай» від хлопців з гурту «Біла Вежа», чесно кажучи, якщо початково не знати виконавця, то не одразу можна здогадатися, хто ж виконує цю пісню. А поглянувши на назву команди, виникає наступне питання стосовно того, чи раптом не змінили вони вокаліста. Насправді все значно простіше і фронтмен команди Максим Іващенко, звісно ж, у строю, просто в новій композиції його вокал зазвучав абсолютно по-іншому, продемонструвавши універсалізм та спектр можливостей співака. Та й музична складова продовжує зазнавати змін від пісні до пісні, що не могли не відмітити слухачі зі стажем.

Звісно, перехід від важчої до легшої музики, зазвичай, доволі болісно сприймається напрацьованою раніше аудиторією. Ми, наприклад, ще пам’ятаємо «Білу Вежу» як хеві-метал команду зі столичного району Нивки, яка записувалася на аматорських домашніх студіях та грала у малесеньких підвальних кабаках та на районних «тусовках», на радість своїм «трушним» шанувальникам-друзям. Але от в чому питання: чи до цього прагнули музиканти? Адже сьогодні колектив має чималу кількість прихильників по всій території України, записується на найкращих студіях звукозапису, співпрацює з визнаними музичними спеціалістами, збирає великі зали, має ротації на радіо і телебаченні, знімає якісні відеокліпи та, за словами хлопців, творить музику, до якої у них лежить душа. Можна багато сперечатися про музичні напрямки і стилі, але, здається, все це і є показником успішності музичного проекту, а свіжий сингл «Давай» зайвим тому підтвердженням.

Повертаючись безпосередньо до музичної новинки, зазначимо, що пісня «Давай» є першою композицією серед усього репертуару «Білої Вежі», яку написав вокаліст Максим Іващенко. Вже зараз є зрозумілим той факт, що на ній справа не зупиниться, адже, за словами Макса, починаючи з минулої зими, коли народилася ця лірика, у нього накопичилася достатня кількість непоганих віршованих рядків для майбутнього репертуару «БВ». Але ще до прем’єри цих пісень, наприкінці червня – на початку липня, українські меломани отримають можливість ознайомитися зі ще одним релізом від команди – на цей раз хлопці презентують відео контент, а якщо точніше, то кліп до згаданої нами пісні «Давай».

Українська музика: Біла Вежа – Давай

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Хлам! Даєш хеві метал!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *