Біла Вежа – Давай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Давай (Кліп)

Осіння історія романтичних відносин від музикантів гурту «Біла Вежа» віднайшла своє відображення в новому офіційному відеокліпі команди під назвою «Давай». Задану піснею атмосферу вдало підтримує та доповнює чорно-біла картинка, використані локації, емоції героїв та навіть старенька Ауді на фоні. Одним з небагатьох кольорових елементів відео є червоні стрічки – символічні лінії долі, що поєднують вокаліста гурту Максима Іващенко з головною героїнею, вдягнутою у таку само червону сукню (другий кольоровий елемент). Новий ролик побачив світ завдяки спеціалістам відеостудії Born Vision.

Як ви вже зрозуміли, в основі свіжої міні-стрічки «Білої Вежі» лежить стародавнє китайське повір’я про червону нитку долі, яка, за переказами, завжди пов’язує двох людей зі спільним життєвим фатумом. Відтак, ця непомітна нитка може плутатися, розтягуватися, але ніколи не обриватися, а ті двоє молодих людей, відчуваючи магнетичне тяжіння один до одного, з часом мають скорочувати її з обох боків, аж до моменту сакрального єднання душ. До речі, ці ниті долі було також зображено і на обкладинці синглу «Давай», про який ви можете дізнатися більше тут.

Головна героїня кліпу – Анна Собещанська, яка, завдяки своєму вмінню перевтілення, стала не тільки головною, але і єдиною виконавицею усіх жіночих образів у кліпі.

Українська музика: Біла Вежа – Давай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *