Біла Вежа – Бути Вільним
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Бути Вільним (Кліп)

Улюбленці глядачів, а разом з тим і фіналісти останнього сезону телевізійного талант-шоу «X-фактор», гурт «Біла Вежа», оприлюднив у мережі своє нове відео до авторської пісні «Бути вільним», яка декілька місяців тому стала доступною всім прихильникам колективу та звичайним меломанам у статусі інтернет-синглу. Новий кліп став п’ятою офіційною роботою у відеографії команди, а сама пісня «Бути вільним» увійде до трек-листа майбутнього, третього за ліком, студійного альбому «БВ». Прем’єра музичної міні-стрічки, режисером якої виступив Влад Разіховський з FreeFilm Production, відбулася сьогодні, 24 травня 2016 року, на сторінках офіційних спільнот гурту у соціальних мережах.

Як розповів режисер нової роботи, йому дуже близька основна ідея пісні «Бути вільним» та й сама творчість «Білої Вежі» загалом. Він зазначив, що вважає цей твір новою сторінкою в історії гурту, тож задля його вдалого візуального втілення було вирішено використати величезний інтерактивний дисплей та шалену енергетику учасників команди. У свіжому відео музиканти вирішили відійти від притаманних для попередніх кліпів сюжетів-історій та прагнули передати основний меседж роботи через символізм та власні емоції.

Учасники «Білої Вежі» в анотації до кліпу з гумором пояснили свої заклеєні у кадрі очі: «Перш за все, це ілюстрація рядків самої пісні – чорна пов’язка на очах символізує оточуючу нас темряву, а миттєвість «прозріння» – це усвідомлення внутрішньої свободи, здатності ніколи не здаватися і завжди йти вперед незважаючи ні на що. Ну а, по-друге, можливо, ми просто хотіли показати те, що вміємо непогано грати навіть із закритими очима».

Попереду на «Білу Вежу» чекає активний та насичений літній сезон великих фестивалів і гучних виступів, а також продовження студійної роботи над вищезгаданим альбомом, реліз якого музиканти анонсують на осінь поточного року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *