Біла Вежа – Бути Вільним
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – Бути Вільним (Сингл)

До вашої уваги ще одна сьогоднішня прем’єра! Учасники цьогорічного сезону телевізійного шоу «Х-Фактор», гурт «Біла Вежа», якому за результатами проекту вдалося потрапити до топ-5 рейтингу виконавців, презентував у мережі свій новий студійний сингл під назвою «Бути Вільним». Саме цією композицією хлопці прагнуть продемонструвати слухачам майбутній вектор розвитку колективу та теперішню його філософію, при чому як у плані музичному, так і з точки зору закладеного змістового навантаження. Запис свіжого треку киян відбувався на студії «ФДР Мюзік».

За словами музикантів, в основу пісні «Бути Вільним» вони заклали непереборні відчуття внутрішньої свободи та особистої гідності, які, на їхню думку, мають неодмінно слідувати за кожною людиною, навіть у самі скрутні часи. І саме ці відчуття мають допомагати підводитися з колін у разі падіння та мужньо долати всі життєві перипетії на своєму шляху.

Цікаво, що саме зараз музиканти «Білої Вежі» працюють також над офіційним відеокліпом до пісні «Бути Вільним» та збираються в концертний тур зі своїм новим матеріалом. Прем’єра згаданого ролику запланована вже на наступний календарний місяць, а реліз третього студійного альбому групи, куди увійде і новий трек, відбудеться у червні 2016 року. Слідкуйте за новинами та не пропустіть концерт «БВ» у вашому місті!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *