Біла Вежа – 8-й колір
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Біла Вежа – 8-й колір (Сингл)

Хлопці з гурту «Біла Вежа» презентували власну версію легендарного хіта «8-й колір» гурту «Мотор’ролла». За словами музикантів, ідея такого каверу виникла у них спонтанно – вони просто ще раз почули цю відому пісню у виконанні Сергія Присяжного і ко, перезирнулися між собою і зрозуміли, що десь у паралельній реальності це точно була би одна з композицій їхнього репертуару. За словами музикантів, сам всесвіт вивів їх на цю пісню, відтак, вони майже одразу звернулися до її авторів із проханням музичного переосмислення треку.

Нагадаємо, що оригінал пісні «8-й колір» був виданий «Мотор’роллою» у 2005 році. Автором тексту виступила Тома Приймак. Відтоді композиція стала великим хітом, потрапила до золотої колекції українського року і природно стала справжньою візитівкою команди.

За словами фронтмена «Мотор’ролли» Сергія Присяжного, версія «Білої Вежі» додала нових цікавих барв до цієї відомої композиції, тож тепер, можливо, обидвом гуртам варто замислитись про її спільне виконання.

«Ми вирішили, що не будемо придумувати якесь спеціальне аранжування, просто хотілось, аби був дзвін струн, хотілося передати ту невимовну напругу і, можна сказати, відчай, які закладені у пісні. Це саме те, як ми відчули пісню, пропустивши її крізь себе», — розповів бас-гітарист «Білої Вежі» Євген Скоценко.

Наразі гурт «Біла Вежа» вже працює над зйомками відеокліпу на пісню «8-й колір», який буде презентовано незабаром.

Біла Вежа – 8-й колір
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *