Біла Вежа – 8-й колір
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Біла Вежа – 8-й колір (Кліп)

Експеримент від гурту «Біла Вежа», який полягав у переспіві легендарної пісні «8-й колір» команди «Мотор’ролла», отримав новий виток розвитку – відтепер оновлена композиція має своє візуальне втілення. Як ви вже зрозуміли, сьогодні, 6 березня 2019 року, кияни презентували у мережі свій новий офіційний кліп, створений режисером Оленою Гудковою (Born Vision Studio).

«Нам дуже подобається працювати з Оленою, оскільки вона завжди пропонує цікаві, оригінальні ідеї та сюжети. Цього разу їй також вдалося придумати цікаву інтерпретацію пісні «8-й колір», сповнену прихованих сенсів та алегорій», – коментує фронтмен «Білої Вежі» Максим Іващенко.

У свою чергу режисерка зазначає, що не варто сприймати все, що відбувається у кадрі буквально, адже основною родзинкою даної роботи став символізм. Головною візуальною лінією у відео є протистояння чорного і білого, в якому, за задумом Олени, кожен має побачити щось своє.

Зйомки проходили у рідному для режисерки місті Херсон, де знімальна група орендувала басейн, при чому з усіх доступних часових опцій був лише нічний час. Відтак, знімальний процес тривав з 23 години до 6 ранку.

За словами музикантів, кавер на гурт «Мотор’ролла» зовсім не означає, що їхньому гурту бракує власного авторського матеріалу. Більше того, таких пісень вже назбиралося настільки багато, що наразі хлопці розмірковують, у якому саме вигляді їх буде доцільніше подати меломанам. Зокрема існує думка, що рокові потужні треки варто поєднати у єдиний студійний лонг-плей, запланований на 2019 рік, а ліричні та романтичні роботи наживо записати у форматі unplugged-акустики та, можливо, скомпонувати у міні-альбом. Слідкуйте за новинами!

Біла Вежа – 8-й колір
Біла Вежа у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *