Big Rostik – Грейтест хітс
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Big Rostik – Грейтест хітс (EP)

Найголовніший антагоніст Львова заговорив: Big Rostik презентує дебютний міні-альбом під промовистою назвою «Грейтест хітс».

Великий Ростік – це не лише надмірна вага, а й вага в соціальному житті мешканців та музичній індустрії. Артист досягнув визнання ще до того, як розпочав записувати музичні композиції, тому вихід релізу було питанням часу. Незвичайне життя Ростислава наповнене щоденними пригодами темної сторони Львова, різноманітними авантюрами та приємним проведенням часу (на думку Ростислава). Вникаючи у цей світ Ви ризикуєте стати його частиною, перебрати шкідливі звички, або ж просто розлюбити своє життя. Симпатія до особи Ростіка лише міцнішатиме, а ваш словниковий запас зменшиться вдвічі. Будьте обережні, будь ласка!

Реліз записувався за кошти не дуже кмітливих перехожих (лохів, зі слів Ростислава) на найкращих студіях міста. Після своїх справ, артист відвідував мікрофонну кабінку і чесно розповідав про скоєне. Це виглядало, наче сповідь. Являючись найкращим українським репером, Ростік не зміг собі дозволити зробити прохідні треки, тому на релізі лише супер-бенгери.

Big Rostik – Грейтест хітс
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *