Безодня - Радіохулігани
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Безодня – Радіохулігани (Кліп)

Хмельницький рок-гурт «Безодня» представив загалу свій офіційний live-відеоролик, відзнятий на титульну пісню нещодавно презентованої платівки «Радіохулігани». Знімали свіже концертне відео під час презентації альбому в рідному для хлопців місті, у клубі СВ, а потрапити до кадру мали змогу всі присутні на цьому заході. Музиканти висловлюють щиру вдячність своїм шанувальникам за участь у новому кліпі, за неабияку підтримку команди та незабутню хвилю позитивних емоцій з зали.

Щодо самої пісні «Радіохулігани», то вона є особливою для учасників формації, адже саме із нею хлопці асоціюють сьогоднішній період творчої діяльності гурту. Зайвим доказом цьому є той факт, що саме так музиканти вирішили назвати свій новий довгоочікуваний диск. «У цьому слові найкраще відображена наша загальна ідея сьогодення – не зважати на всі рамки та правила, робити те, чого дійсно бажає душа. Ну і звісно ж, у всіх наших діяннях музика завжди поруч та на особливому місці. Адже ми – меломани-радіохулігани», – розповіли учасники гурту «Безодня».

Втілити на плівці потужну енергетику живого виступу, музикантам допомогли спеціалісти студії PicOi Production. «Радіохулігани» навряд стане останнім кліпом з нового альбому колективу, адже свіжий диск просто таки сповнений цікавими та змістовними композиціями, які так і просять себе візуалізувати. Музиканти планують ще багато сюрпризів для своїх прихильників, тож слідкуйте за новинами від гурту.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *