Безодня - Радіохулігани
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Безодня – Радіохулігани (Альбом)

Минуло шість довгих років з моменту презентації дебютного альбому хмельницького гурту «Безодня» і от, нарешті, світ побачив другий диск музикантів під назвою «Радіохулігани». Ось що фронтмен гурту Олександр Банашко розповів про походження назви новопрезентованого релізу: «Радіохулігани» – це назва однієї з пісень альбому. Однойменну назву ми вирішили дати і всьому альбому. У цьому слові найбільше об’єднана наша загальна ідея даного періоду діяльності – не зважати на будь-які рамки та правила, робити все, що дійсно хочеться, все для успішного майбутнього свого і своїх близьких. Ну і звісно ж, наша музика завжди поруч. Адже ми – меломани-радіохулігани».

Зазначимо, що платівка вмістила в себе дванадцять авторських композицій, які створювались протягом останніх декількох років, але так і не були раніше офіційно оприлюднені.

За словами музикантів, у кожної пісні альбому є своя власна історія, а у деяких композицій їх навіть дві. Пісні мають досить різну тематику, та в основному вони закликають перестати бути байдужими та безкорисними, адекватно розуміти, хто ти насправді є та робити все для успішного і щасливого майбуття. Олександр розповідав, що під час написання текстів, він часом навіть не до кінця розуміє їхній меседж – просто відчуває, що текст має бути саме таким, а вже через деякий час відзначає для себе глибинні ідеї власних пісень. Загалом робота над новим альбомом «Радіохулігани» була досить важкою і від того ще більш важливою для учасників гурту «Безодня». За цей час вони пережили деякі зміни у складі, конфлікти, непорозуміння та інші труднощі, які в результаті зробили хлопців ще більш згуртованими та єдиними. «Це найтяжчий і одночасно найцікавіший період нашої творчої діяльності… Я цей альбом ненавиджу і обожнюю одночасно. Він змінив нас назавжди», – ділиться особистим вокаліст «Безодні».

Варто додати, що якість нового матеріалу перевершує всі очікування і дарує можливість насолоджуватись дійсно якісним українським саундом.

Якщо ви справді бажаєте підтримати музикантів, придбайте електронну версію альбому «Радіохулігани» через сервіс Itunes або замовте собі особистий примірник платівки, зв`язавшись з учасниками гурту за допомогою пошти bezodnyaband@gmail.com.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *