Безодня – Пліч-о-Пліч
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Безодня – Пліч-о-Пліч (EP)

Відомий альтернативний гурт «Безодня» сьогодні вночі поділився зі своїми прихильниками радісною звісткою про вихід нового міні-альбому «Пліч-о-пліч», що вмістив у себе старий-новий музичний матеріал. Загалом до переліку треків EP-релізу потрапили чотири композиції, три з яких раніше оприлюднювались у мережі в якості окремих синглів і одна абсолютно нова однойменна пісня «Пліч-о-пліч».

«Нова композиція «Пліч-о-пліч» була написана мною та гітаристом Сергієм Костюком весною 2016 року. Тоді ми почали роботу над записом, маючи непереборне бажання зробити щось апріорі інше, не схоже на попередні напрацювання «Безодні». В принципі, це ми і отримали у результаті. З саундом та електронним аранжуванням нам допомагав хмельницький музикант, наш друг Matt Taylor, який, на мою думку, робить чи не кращу електронну музику в Україні», – прокоментував «Нотаткам» сьогоднішню новинку фронтмен «Безодні» Олександр Банашко.

Як ви знаєте, вже другий рік «Безодня» функціонує у режимі творчої роботи по Інтернету, а всі фестивальні та сольні виступи гурту відбуваються тільки влітку, оскільки вокаліст команди Олександр наразі проживає в Катарі. Тим не менш, формація активно працює над новим авторським матеріалом, який, за словами музикантів, буде якнайкраще характеризувати їхнє теперішнє бачення музики та й світу загалом.

На останок додамо, що приплюсувати хлопцям трохи мотивації у роботі над подальшими новинками та просто підтримати майбутню діяльність гурту, ви маєте можливість шляхом офіційного придбання EP «Пліч-о-пліч» за допомогою сервісів iTunes та Google Play.

Безодня – Пліч-о-Пліч

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олена says:

    Так сталося, що раныше ніколи не чула пісні «Мій сон», але це дещо! Глибоко, приємно і налзвичайно тепло. Мій вам уклін за таку сучасну українську музику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *