Без Обмежень – Зорі Запалали
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Зорі Запалали (Сингл)

Гурт «Без Обмежень» презентував пісню «Зорі Запалали», дуже особливу композицію до двадцятої річниці спільної діяльності колективу. За словами музикантів, дана робота є найромантичнішим та найдобрішим треком з майбутнього лонг-плею команди, яка як раз і знана своєю спеціалізацією на подібних музичних емоціях.

Пісня «Зорі Запалали» була створена у співавторстві з продюсером колективу Олегом Ходачуком, а її студійний запис відбувався під керівництвом знаного саунд-продюсера Артура Данієляна. Олег Ходарчук написав у Facebook, що двадцять років – це зовсім не вік, тож сім`я «Без Обмежень» вже зараз сповнена творчими планами на наступний рік, промовистим доказом чого і стала композиція «Зорі Запалали».

«Пісня, над якою ми працювали півроку. Перший сингл з альбому 2019-го», – коментує Сергій Танчинець.

Також лідер та вокаліст «Без Обмежень», розповідаючи про головну ідею свіжої композиції «Зорі Запалали», зазначив, що ніхто з нас точно не знає, коли у наше звичне життя прийде світле почуття кохання, коли ми будемо щосили шукати у натовпі улюблену посмішку та «перевертати гори» для неї однієї. Тому співак побажав усім слухачам, щоб найближчим часом кожен із них обов’язково зустрів свою долю та запалив тим самим свої власні зорі.

Зауважимо, що прем’єра відеокліпу «Зорі Запалали», за планами музикантів, відбудеться вже 14 лютого, у День усіх Закоханих.

Без Обмежень – Зорі Запалали

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина says:

    Круть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *