Без Обмежень – Зорі Запалали
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Зорі Запалали (Кліп)

«Палаючі зорі» від гурту «Без Обмежень» відтепер в ефірі музичних телеканалів країни: музиканти оприлюднили новий відеокліп «Зорі Запалали», знятий на мальовничому березі Атлантичного океану у Португалії. Режисером новинки виступив відомий кліпмейкер Влад Разіховський. Авторка ідеї – Ганна Танчинець-Стефанська.

«Знімали у Португалії, в одному з, певно що, не побоюся цього слова, найкрасивіших місць нашої планети. Там надзвичайна природа – прекрасний океан, великі хвилі, скелі, ліси, тумани… Зорі, звісно що, палають в серці і душі, не зважаючи на оточення, але цю емоцію хотілося передати якомога яскравіше за допомогою візуального супроводу, розкрити, так би мовити, цю пісню», – коментує фронтмен «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Основний фокус ролика, звісно ж, спрямовано на величний океан, який тут алегорично порівняно із нашим швидкоплинним та бурхливим життям. Своєю роботою музиканти закликали меломанів не забувати про найголовніші життєві речі у боротьбі з постійно прибуваючими хвилями – не забувати дзвонити, приїздити у гості до найрідніших людей.

Зауважимо, що пісня «Зорі Запалали» увійде до наступного повноформатного альбому гурту, реліз якого відбудеться наприкінці серпня 2019 року. А вже після прем’єри платівки музиканти вирушать у великий тур Україною, США, Канадою та іншими країнами, тривалістю у цілий рік.

Без Обмежень – Зорі Запалали
Google Play
iTunes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *