Доле моя
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Без Обмежень, Vroda, І. Леньо – Доле моя (Сингл)

Пісня під назвою «Доле моя» стала результатом спільної творчої роботи учасників двох українських колективів – Vroda і «Без обмежень», створеним за участі Івана Леньо з гурту Kozak System. В основу композиції було покладено слова української народної пісні, які музиканти піддали ґрунтовній авторській обробці та підібрали до них гоже аранжування.

Як розповіли учасники обох музичних колективів, ідея спільного треку з’явилась у них під час мандрівок до зони АТО, де вони часто разом співали для наших військових, підтримуючи їхній бойовий дух та надихаючи на майбутні важливі звершення. «Наскільки я пам’ятаю, Аня запропонувала тоді чотири різні варіанти пісні, але мені одразу припала до душі саме «Доле моя», у першу чергу через свій цікавий мотив куплету. Після цього я вже практично не мав сумнівів щодо вибору композиції для дуету», – розповів лідер гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

За його словами, цей твір по суті є відображенням важкої жіночої долі. Адже головні герої кохають щиро і відкрито, фактично до нестями, не соромлячись показати власні страждання через розлуку одне з одним. А коли вони щоразу наче востаннє прощалися, вона раз за разом ронила сльози, дякуючи долі за подаровані короткі миттєвості щастя.

Результат роботи настільки припав до душі музикантам, що вони вирішили включити нову пісню «Доле моя» як до майбутнього альбому «Без Обмежень», так і до нової платівки Vroda. «Ми б не хотіли виключати цю пісню з нашого репертуару навіть коли виступаємо окремо. Я думаю, що нам без проблем вдасться адаптувати її для репертуару кожного гурту», – зазначила одна з вокалісток «Вроди» Ольга Нестеренко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *