Без Обмежень – Воля
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Воля (Кліп)

Популярний український гурт «Без Обмежень» презентує кліп до пісні «Воля», що стала саундтреком детективного кінофільму «Позивний Бандерас» режисера Зази Буадзе, який стартує у кінотеатрах з 11 жовтня.

«Ця пісня говорить про силу нашого народу і, звісно, про нашу із вами перемогу. Мені подзвонив Андрій Хливнюк і сказав, що його знайомі люди, його друзі, знімають фільм про події у зоні АТО. Ми зустрілись з продюсером фільму, з режисером, нам надзвичайно сподобалась ідея стрічки і ми погодилися написати пісню спеціально у якості саундтреку до нього. У фільмі все пов’язано із почуттями людей один до одного, тут розповідається історія кохання, але, разом із тим, тут розповідається історія життєствердності і цілеспрямованості наших людей», – коментує лідер гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Основною локацією для знімального процесу було обрано полігон «Десна» – саме тут герої спробували відтворити реалії українських захисників. До речі, на ролі деяких головних героїв було обрано справжніх волонтерів, які безпосередньо допомагають українській армії ї раненим бійцям. Актори: Олег Шульга, Юлія Чепурко, Олег Волощенко, Антон Андрющенко, Наталія Федик, Христина Федик. До зйомок було залучено ветеранів АТО: Патрiк Оришко, Олександр Хаджинов, Сергiй Башков.

Також у зйомках прийняли участь волонтери Андрій Полтава та Лілія Українська. «Дякуючи тільки нашим героям, які знаходяться там, нашим військовим, ми можемо жити спокійним життям. Так само як ми всі займаємось волонтерством, потрібно також займатися інформаційним волонтерством», – каже Андрій.

«Я граю саму себе, тому мені не потрібно було нічого вигадувати і зображати. Ми граємо волонтерів, які привозять допомогу українським військовим», – додає Лілія.

Без Обмежень – Воля

Без Обмежень у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *