Без Обмежень – Весь світ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Весь світ (Кліп)

До вашої уваги прем’єра нового кліпу гурту «Без Обмежень» до пісні «Весь світ», яку лідер команди Сергій Танчинець написав спільно з продюсером колективу Олегом Ходачуком. За словами музикантів, завдяки своїй ніжності та чуттєвості, ця робота посіла дійсно особливе місце у їхньому останньому альбомі під назвою «Мільярди». Нагадаємо, що це вже третя екранізація композицій зі згаданої платівки після музичних роликів «Мільярди» та «Зорі запалали».

Як розповів Сергій, пісня «Весь світ», звісно ж, про кохання, про особливо сильне почуття й емоційний надрив. У ній йдеться про той стан, коли ти готовий кинути до ніг коханої людини абсолютно все, чого б тобі це не вартувало.

Знімальний процес відео проходив у Львові, на студії Jenny Records та у Національному Академічному театрі опери та балету. У зйомках прийняли участь тридцять три запрошені музиканти, що додало кліпу ще більше особливої атмосфери.

Прихильники гурту «Без Обмежень» традиційно для самих себе дуже активно відреагували на прем’єру, залишивши чимало відгуків про новинку. Ось деякі з них:
«Дуже гармонійно поєднується «Без Обмежень» з оркестром! Дуже дякую! Ви – насолода для вух та для душі!»;
«Нічого зайвого! Все просто, лаконічно і шедеврально!»;
«Це саме той випадок, коли музика переплітається зі станом душі, доторкається до самого серця»;
«Одна з улюблених пісень цього альбому. Кліп вийшов «без нічого зайвого», не нудний, хоч і без сюжету».

Без Обмежень – Весь світ
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *