Без Обмежень – Акустичний альбом
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Акустичний альбом

Хлопці з гурту «Без Обмежень» підготували чудовий презент до зимових свят для своїх численних прихильників у вигляді нового акустичного альбому. Свіжа платівка вмістила у себе десять треків в оновленому мінімалістичному аранжуванні, які музиканти називають найкращими у своїй історії.

Саунд-продюсерами акустичного альбому виступили Артур Данієлян та Олексій Бережний, а його мастерингом займався Віталій Телезин зі студії 211. Накопичення презентованого музичного матеріалу відбувалося на студіях звукозапису «Комора Рекордс» та Bedroom43.

Як зазначив лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець, до свіжого релізу, на жаль, практично не увійшли нові композиції, адже його запис відбувався трохи раніше. З останньої семитрекової платівки «Мільярди», до акустичної добірки увійшла всього одна композиція – «Зорі запалали». «До студії ми приїздили наскоками у перервах між виступами, записували певну частину музичного матеріалу, після чого знову приступали до роботи над наступною піснею… Головне – це виробити для себе чіткий план, добре його розуміти та слідувати йому. Нам, на щастя, це вдалося!» – коментує фронтмен.

Зауважимо, що новий акустичний альбом можна придбати не тільки за допомогою популярних цифрових майданчиків, але й у форматі фізичного компакт-диску, який зовсім скоро стане доступним для замовлення на офіційному сайті гурту.

Без Обмежень – Акустичний альбом
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *