Без Обмежень – Транзитна зона
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Транзитна зона (Live відео)

Спеціально до Дня Конституції України, телеканал 1+1 транслював великий благодійний концерт гурту «Без Обмежень» під назвою «Транзитна зона». А наразі відеоверсія даного виступу вже з’явилася й у мережі.

«Друзі, ми долучили для вас новий, ексклюзивний відеоматеріал, і тепер на нашому YouTube-каналі концерт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Транзитна зона» знаходиться в абсолютно вільному доступі! Вас чекає фіналізований варіант події з найкращими кадрами, бекстейджем, нашими інтерв‘ю та всім тим, що не потрапило до трансляції концерту на телеканалі 1+1. Тепер це все можна переглянути за посиланням. Бажаємо приємного перегляду!» – йдеться на сторінці гурту у Facebook.

Величезний ангар для обслуговування та ремонту повітряних суден у головних повітряних воріт країни став для команди своєрідною сценою, де й відбувся концерт під промовистою назвою «Транзитна зона».

Варто додати, що під час цього благодійного виступу, спільно з «Міжнародними авіалініями України», Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та Українською Біржею Благодійності, гурт «Без Обмежень» зібрав 180 000 гривень на потреби вітчизняних лікарів!

«Для того, щоб організувати цю подію, ми доклали величезних зусиль. І ми би дуже хотіли ще раз розділити це шоу з вами!» – додають музиканти.

Без Обмежень – Транзитна зона
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *