Без Обмежень – Тону
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Тону (Кліп)

Напевно жоден з прихильників гурту «Без Обмежень» не сумнівався у тому, що їхні улюблені музиканти обов’язково мають зняти кліп бодай на ще одну нову пісню, адже свіжих робіт у репертуарі колективу наразі вистачає. Нагадаємо, що зовсім нещодавно свіжі напрацювання Сергія Танчинця і компанії було об’єднано у третій студійний альбом «5хвилин», з переліку треків якого раніше вже було екранізовано пісню «Доле Моя» (спільно з Іваном Леньо та гуртом Vroda). Ну а сьогодні, 4 квітня 2017 року, дане відео отримало свого компаньйона – офіційний кліп «Тону», знятий режисером Олегом Борщевським та оператором Дмитром Перетрутовим.

Всі ті, хто уважно слідкує за творчою діяльністю хлопців з «Без Обмежень», мали можливість почути пісню «Тону» ще до прем’єри згаданої платівки, адже свого часу її було презентовано у соціальних мережах як окремий інтернет-сингл. Саме у соціальних мережах, до речі, учасники Without Limits презентували і свою сьогоднішню новинку, кліп «Тону», який у першу чергу з’явився на сторінці колективу ВКонтакті. За словами вокаліста Сергія Танчинця, музичний ролик «Тону» постане перед глядачем у якості класичної любовної історії, за сюжетом якої, після щасливих та світлих часів, хтось з пари закоханих підносить вогонь до запалу вибухівки, раніше мирно спочиваючої у серці іншої половинки. Разом з фронтменом «Без Обмежень», драматизм любовних емоцій, у кадрі випало зобразити акторці Вiкторiї Карпiнській-Токманенко.

Сергій Танчинець, лідер «Без Обмежень»: «Пісня «Тону» є уявною історією, але складеною з купи емоцій. Всі ми колись переживали такі відчуття – надзвичайно жаліли себе, коли нам було недобре, або неймовірно раділи зустрічам з коханою людиною. Звісно, я також переживав дещо подібне і часом, коли все це згадуються, пишуться такі тексти».

Користуючись нагодою, музиканти нагадують своїм шанувальникам, що після нещодавніх концертів у Запоріжжі та Полтаві, 23 квітня команда відіграє свій великий сольний концерт у столичному клубі Атлас. Не пропустіть!

Українська музика: Без Обмежень – Тону

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *