Без Обмежень – The Best of
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – The Best of (Збірка)

Чудова новина для тих, хто нещодавно розпочав своє знайомство з гуртом «Без Обмежень», або ж просто хотів би послухати добірку кращих робіт команди – хлопці видали офіційну компіляцію The Best of, до якої потрапили тринадцять хітових композицій з усіх трьох студійних альбомів. Що стосується новинок, які часто включають у подібні релізи у якості бонус-треків, то тут віднайти їх не вдасться, але, разом із прем’єрою музиканти анонсували чималу кількість новин на найближчий час.

Зокрема мова йде про наступний альбом «Без Обмежень», який, скоріше за все, міститиме близько семи треків, та буде виданий у форматі ЕР. Наразі вже відомо декілька робочих варіантів назви майбутнього релізу («Листопад» або «Теплий листопад»), а також про орієнтовну дату його прем’єри – кінець зими, або початок весни 2018 року. Але ще до цього Сергій Танчинець і компанія обіцяють подарувати слухачам ще один сингл, можливо навіть доповнений офіційним відео.

Повертаючись до самої добірки The Best of, то до неї потрапили треки з альбомів Underground (2007), «Дихаютобою» (2015) та «5 хвилин» (2017), які чудово демонструють зміни у звучанні «Без Обмежень» за їхню вісімнадцятирічну історію. «У нас була велика творча пауза, ми подорослішали, по-іншому почали сприймати навколишній світ і самих себе. Найбільш помітно наша творчість змінилась після Революції Гідності – у той момент, коли все кардинально змінювалось і в державі, і в свідомості людей. Більшість наших пісень – про любов, але є у нас і треки про стан нашої країни, які можна назвати військовою тематикою. Звісно, частіше ми співаємо про вічне, про почуття між жінкою та чоловіком – це ті теми, які зрозумілі кожному, які кожен переживав або буде переживати у майбутньому», – зазначає вокаліст «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Нагадаємо, що до появи інформації стосовно видання добірки The Best of, останнім релізом «Без Обмежень» був романтичний сингл «Хочеш», до якого учасники рок-команди наразі також планують відзняти офіційний кліп. Словом, наступних творчих планів у гурту хоч відбавляй!

Українська музика: Без Обмежень – The Best of

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Neytreenor says:

    Будь ласка, коли даєте посилання на Google Play не треба туди тулити &hl=ru, що примусово вмикає російскомовну версію інтерфейсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *