БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти (Кліп)

Хлопці з «Без Обмежень» та співачка TAYANNA поділилися новою спільною роботою під назвою «Як ти», яка чекала свого часу близько двох років.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти

Сергій Танчинець («Без Обмежень»): «Це пісня про почуття людей, як і більшість романтичних або ж ліричних композицій. Текст та музику написала чудова, неймовірна співачка TAYANNA. Читаючи цей текст я відчуваю, що він про її внутрішні переживання, які вона переживала особисто.

Це складніше, аніж коли ти співаєш і пишеш свої пісні, адже тут ти маєш якнайкраще зрозуміти ідею, задум і вайб не свого твору. Але коли я вперше її почув… Ми зустрілись з Таяною і вона наживо награла мені демку – я побачив як вона співає, прочитав текст і все стало зрозуміло, одразу ж захотілося долучитися до створення цієї пісні.

Взагалі наші розмови про пісню «А ти» почалися ще два роки тому назад. Ми зробили з нашим продюсером Артуром Данієляном досить непогане аранжування, але потім почалася купа різних подій, почалася велика війна і вже було не до цього. Кожен почав займатися якимись своїми справами – волонтерськими, творчими та іншими. І вже потім я натрапив у себе на телефоні на замальовку цього треку, подзвонив Таяні і кажу: «давай її доробимо, шикарна пісня, гріх її пропустити».

Відео до пісні «А ти» планувалося зовсім інакше, зняте в іншому місці. Ми перебували в європейській частині світового туру і мали можливість злітати в Ісландію. Дуже хотілося зняти цей діалог між чоловіком і жінкою без особливих сценарних рішень на красивих локаціях Ісландії… Але тоді мене трохи підвело здоров’я і я повернувся в Україну на лікування. Тож ми вирішили вже відзняти кліп тут, таким, яким ми його зараз бачимо. Дякую за це нашому другу Владу Разіховському».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти

TAYANNA: «Пісня про те, що людина деколи живе по стандартам. Якщо ти у відносинах, то має бути так, чи ще якось, так як у інших. А у деяких людей є всередині великий потенціал і багато дикої енергії, яка не може жити в рамках чи стереотипах і тому слова: «А я боюсь не боятись не бути з тобою» – це про те, що душа розуміє, що люди можуть і не бути разом, але его боїться такої свободи вибору і людина сама боїться своїх бажань. А що буде якщо я перестану пірнати в тебе з головою чи не мовчати коли є що сказати? А нічого не станеться — станешся ти справжня чи справжній!

А чи готова жінка читати листи, які написані забутою тонкою мовою кохання? Чи готова вона впустити в себе енергію найвищого порядку – енергію кохання, чесності і чистоти? Пісня про глибокі переживання, про правду, свою сповідь обох, очі в очі. А там як буде, а буде як має бути!»

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & TAYANNA – А ти
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *