Без Обмежень - Повернись живим
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Повернись живим (Кліп)

За словами музикантів гурту «Без Обмежень», пісню «Повернись живим» вони писали з щирою вірою в те, що наша країна неодмінно здолає всіх ворогів у війні, а всі українські військовослужбовці обов’язково повернуться додому живими і не ушкодженими.

До композиції «Повернись живим» також було знято офіційний кліп, режисурою якого займався Владислав Разіховський. Цікаво, що це вже сьома за ліком спільна відеоробота Владислава та «Без Обмежень».

«Такі пісні пишуться ніби самі по собі, а митці їх просто записують. Ми за цей період повномасштабної війни написали і презентували всього дві пісні. Нам не хочеться нічого вигадувати, хочеться бути чесними і перед собою і перед слухачем… Хочеться писати саме те, що пишеться. Якщо чесно, за час війни можна було би написати альбом, але ми прагнули показувати тільки максимально справжні емоції, справжні пісні зі справжнім сенсом.

Пісня «Повернись живим» написалася всього лише за декілька годин, як завжди. В мене так відбувається. Десь вони виношуються ті пісні – в голові, в серці, а потім я їх просто записую. «Повернись живим» – достатньо загальний заклик, але він пов’язаний з багатьма людьми, яких я знаю особисто, або з ким я мимохідь познайомився перед повномасштабною війною, чи вже в місцях постійної дислокації військових частин. Я дуже добре знаю і плідно співпрацюю з людьми з декількох підрозділів. Їм не те що пісні маємо писати, а пам’ятники ставити… Загалом пісня присвячена великому словосполученню «український воїн», вона для цих мужніх людей», – розповів фронтмен «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Без Обмежень – Повернись живим
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *