Без Обмежень – Поклянись. Поцілуй. Обійми
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Поклянись. Поцілуй. Обійми (Кліп)

Гурт «Без Обмежень» презентував у мережі свою нову роботу під назвою «Поклянись. Поцілуй. Обійми», яка стала символічним подарунком музикантів своїм прихильниками на честь двадцять другої (!) річниці діяльності команди.

«Сьогодні, у свій день народження, ми даруємо вам нову роботу, що має назву «Поклянись. Поцілуй. Обійми», адже саме ви є невід’ємною частиною «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» і всі ці роки були поряд», – йдеться у повідомленні гурту у соціальних мережах.

Режисером кліпу виступив Влад Разіховський, а операторську роботу виконав Анушик Ахтарнія.

«У кліпі «Поклянись. Поцілуй. Обійми» немає місця грі. Тільки щирі, справжні почуття. Тут є історія, що відбувається між двома закоханими людьми, яку проживає абсолютно кожна пара. Це неймовірно гарна і естетична відеоробота! І дуже прониклива пісня», – кажуть музиканти «Без Обмежень».

Головну ідею нового відео у кадрі втілила сімейна пара танцівників – Яна Цибульська та Дмитро Жук. Звісно ж, задум показати танець у кліпі виник у лідера гурту Сергія Танчинця під час його участі у шоу «Танці з зірками», де його партнеркою і була Яна. Концепція ролика «Поклянись. Поцілуй. Обійми» полягає у тому, що танцівники за допомогою мови тіла переповідають різні емоційні стани подружжя, зокрема кохання, радість, турботу, розчарування, ненависть, тощо. Словом, повний спектр емоцій, який теоретично може пережити пара у шлюбі.

Без Обмежень – Поклянись. Поцілуй. Обійми

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наталі says:

    Їхні пісні-це щось Божественне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *