Без Обмежень – Не мовчи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Не мовчи (Кліп)

Гурт «Без Обмежень» поділився з усіма поціновувачами своєї творчості новим кліпом до пісні «Не мовчи». У відео команда не з’являється у повному складі, адже основний артистичний фокус тут спрямовано на фронтмена Сергія Танчинця і його дружинну Ганну Танчинець-Стефанську, яка для зйомок кардинально змінила свій образ.

«Я навіть не думала, одразу ж відповіла «так», а вже потім стала осмислювати, що саме мені доведеться робити», – каже Ганна.

Ідея запросити на головну жіночу роль дружину лідера «Без Обмежень» належить режисерці Олені Вінярський, яка і запропонувала показати у кліпі пристрасну історію закоханої пари.

«Знаючи Олену вже певний час, я думав, що під час зйомок ми будемо, так би мовити, боротися у тих чи інших питаннях, але ні, нічого такого не було. Все що пропонувала Олена – мені подобалося, все що коментував я – їй подобалося, звісно, не одразу, але, врешті решт, таки подобалося», – із посмішкою коментує вокаліст «Без Обмежень».

Знімальний процес кліпу «Не мовчи» відбувався у декораціях, які нагадували пустелю із горами. Найбільш пікантні сцени фільмували у колоритній ретро-автівці Chrysler.

Музиканти також зауважили у прес-релізі, що це історія про кохання, про божевільну пристрасть, від якої зриває дах. Це історія про почуття крізь призму часу, про кохання, яке постійно переходить на різні стадії свого розвитку, набуваючи все нових і нових забарвлень.

Без Обмежень – Не мовчи
Без Обмежень y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *