Без Обмежень – Моя земля
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Моя земля (Кліп)

«Моя земля»: гурт «Без Обмежень» оприлюднив новий концертний кліп, знятий під час унікального цьогорічного шоу у Львові.

В основу нового відео колективу покладено кадри львівського «Секретного концерту», який відбувався на спеціально підготовленій платформі на колесах, що рухалася центром міста. Режисурою кліпу «Моя земля» займався Віктор Скуратовський.

До речі, «Секретний концерт» гурту мав місце після того, як через пандемію було скасовано сольний виступ «Без Обмежень» на місцевій Арені Львів. Музиканти просто не могли поїхати та не порадувати своїх прихильників живим шоу, тому було вигадано і втілено у життя такий незвичний формат. Відтак, потрапити до нового кліпу «Моя земля» мали можливість абсолютно усі присутні містяни та гості.

«А мені Миколай приніс кліп», – похвалився у соціальних мережах лідер команди Сергій Танчинець.

Додамо, що згадана композиція увійшла до переліку треків альбому «Мільярди», який «Без Обмежень» презентували у 2019 році. У пісні використано фрагменти реального запису голосу Василя Стуса. Її присвячено п’ятнадцятирічному хлопцю Дані Дідіку, який загинув внаслідок теракту в Харкові у 2015 році.

Без Обмежень – Моя земля
Без Обмежень y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *