Без Обмежень – Моя Країна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Моя Країна (Кліп)

20 лютого – річниця розстрілів на Майдані, роковини найкривавішого з усіх революційних днів 2014 року, коли у центрі столиці було застрілено 60 осіб. Зауважимо, що загалом, із 18 по 20 лютого 2014 року, загинули 73 протестувальники та 11 правоохоронців, понад шість сотень людей тоді зазнали травм різної тяжкості.

Спеціально до цієї дати гурт «Без Обмежень» підготував свій новий тематичний кліп «Моя країна», в основу якого покладено кадри вищезгаданих подій та подальший розвиток нашої історії. Режисер, оператор, монтаж новинки – Олександр Кулик. Окрім того, колектив висловлює подяку операторам Війскового телебачення за надані кадри.

У відео вiдображена хронологiя подiй, які відбулися і відбуваються за останні роки. «Ці дні назавжди залишиться сумною сторінкою в історії нашої країни. Ми заплатили, і платимо до цих пір найвищу ціну за нашу незалежність. Сьогодні ми хочемо вшанувати пам’ять усіх, хто загинув за наше майбутнє і дякуємо тим, хто продовжує стояти за нашу державність, за землю, дану нам Богом, і за наше майбутнє – нелегким і важливим відео «Моя країна», – прокоментував лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

Нагадаємо, що цей трек увійшов до альбому «Буду з тобою!» (2018) та став свого роду гімном любові і віри в силу нашої Батьківщини.

Без Обмежень – Моя Країна
Без Обмежень у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *