Без Обмежень – Мільярди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Мільярди (Сингл)

«Сто мільярдів слів імені твого тихіші»…

Популярний гурт «Без Обмежень» порадував поціновувачів української музики новинкою під назвою «Мільярди», у якій музиканти розповіли про неймовірно потужні та щирі почуття. За словами учасників колективу, їм дуже хотілося би, щоб люди сміливо розповідали про такі почуття одне одному, писали листи із зізнаннями у коханні та ділилися любов’ю.

«Кохання, яке з кожним подихом стає сильніше. Кохання, якому під силу здолати всі перепони. Кохання, яке робить неможливе можливим. Саме про нього нова пісня БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – «Мільярди», яка увійде до нового альбому, що побачить світ вже у серпні! Кожен з нас сподівається на хеппі-енд, але часом, саме від нас залежить, чи дійдемо ми до нього, чи витримаємо, чи достатньо сильні наші почуття. Ми віримо, що істинне кохання – гучніше, нестримніше та сильніше, і обов’язково знайде своє і виживе. Тож пишіть листи, надсилайте їх вчасно, і кохайте, попри все, кохайте!» – коментують «Без Обмежень».

«P.S. Завтра відзначатиму своє «двадцятиріччя»;) І кращим вашим привітанням буде РЕПОСТ цієї пісні!) Тож, не соромтесь!» – пише у Facebook лідер гурту Сергій Танчинець, вочевидь маючи на увазі свій День Народження, або ж двадцяту річницю діяльності колективу. Адже «Без Обмежень» розпочали своє музичне плавання, на хвилиночку, у далекому 1999 році.

Додамо, що окрім анонсу майбутньої платівки, музиканти повідомили про скору прем’єру ще однієї новинки – кліпу до згаданої нами пісні «Мільярди». Він має з’явитися у мережі у червні 2019 року.

Без Обмежень – Мільярди
Без Обмежень y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *