Без Обмежень – Мільярди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Мільярди (Кліп)

«Без Обмежень» порадували меломанів новим кліпом до пісні «Мільярди», яка стане титульним треком їхньої майбутньої студійної платівки. Свіже мінімалістичне відео поп-рокерів сповнено символізмом, що підкреслює основний меседж самої композиції. Автор ідеї кліпу – Ганна Танчинець-Стефанська.

«Нас наповнюють просто таки мільярди різних емоцій і хотілося би, щоб ці емоції ми не тримали у собі, щоб показували їх тим людям, про кого і для кого вони насправді», – поділився ідеєю кліпу «Мільярди» лідер «Без Обмежень» Сергiй Танчинець, автор музики і слів.

Режисером відео виступив Влад Разіховський, для якого це вже третя спільна робота зі згаданим гуртом. «Історія буде зрозуміла не одразу, а тільки по фінальним кадрам глядач зрозуміє, що ми прагнули донести», – коментує режисер.

Зауважимо, що майбутній міні-альбом команди носитиме таку ж назву, як і сьогоднішня новинка. Наразі музиканти записали вже п’ять з семи треків з ЕР «Мільярди» і готуються наживо презентувати його на Співочому Полі у Києві, у рамках фіналу конкурсу «Хіт-конвеєр» (25 серпня 2019 року).

Без Обмежень – Мільярди
Придбати пісню
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *