Без Обмежень – Мільярди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Мільярди (Альбом)

Отже це сталося – анонсований альбом «Мільярди» гурту «Без Обмежень» вже став надбанням загалу. І навіть те, що новинка вмістила музичного матеріалу лише на 25 хвилин і формально виявилася альбомом із додаванням частки «міні», судячи з відгуків у мережі, не зіпсувало настрій прихильникам. Саунд-продюсером диску, як і двох попередніх релізів, виступив Артур Данієлян.

Загалом до свіжої платівки «Мільярди» увійшло сім пісень. Серед них вже відомі ліричні хіти «Мільярди» та «Зорі запалали», а також нові драйвові треки «Літак на двох» і «Не мовчи». За словами музикантів, особливе місце на платівці посіла ніжна композиція «Весь світ», створена у співавторстві з продюсером команди Олегом Ходачуком. Окрім того, лонг-плей вмістив ще два треки, які були задіяні у соціальних проектах – «Колискова», що стала саундтреком до стрічки «Заборонений», та «Моя земля», написана у пам’ять Дані Дідіка.

«Ми створювали «Мільярди» із надзвичайним настроєм і натхненням. У ньому присутні як романтика і лірика, так і співпереживання з почуттям вдячності. А головною емоцією платівки є любов до людей, до нашої Батьківщини, до своїх близьких», – коментує новинку лідер гурту Сергій Танчинець.

Зауважимо, що альбом «Мільярди» доступний не тільки у мережі, але й у форматі фізичних компакт-дисків. Відтак, CD можна придбати на офіційному сайті bezobmezhen.com.ua, або ж на сторінці колективу у Facebook.

Жива презентація платівки відбулася 25 серпня на Співочому Полі у Києві, але всі ті, хто пропустив дану подію, мають нагоду частково відчути її атмосферу, переглянувши запис шоу на YouTube за наступним посиланням. А наразі, на підтримку альбому гурт вже оголосив масштабний тур Україною та за її межами, який налічуватиме понад 120 міст. Столичний концерт пройде на найбільшій арені України – НСК «Олімпійський» в особливу дату – 24 серпня 2020 року.

Без Обмежень – Мільярди
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *