Без Обмежень – Листопад
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Листопад (Кліп)

І навіть не дивлячись на те, що за вікнами панує червень, хлопці з гурту «Без Обмежень» вирішили екранізувати свою пісню під назвою «Листопад», при чому, за словами музикантів, трек для візуалізації було обрано одноголосно і без вагань. А причиною цьому стала особлива увага публіки до пісні, яку поп-рокери сповна відчули під час минулого туру на підтримку платівки «Буду з тобою!». Більше про саму пісню ви можете дізнатися на нашому сайті за наступним посиланням.

Режисером відео виступив відомий кліпмейкер Вiктор Скуратовський, за задумом якого спеціально для зйомок було переобладнано цілу кімнату в особняку Могильовцева у Києві (також знаний як «Шоколадний будинок» на вулиці Шовковичній).

Як жартома зазначив лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець, трошки осінньої прохолоди в таку літню спеку нікому точно не завадить. Співак також закликав своїх прихильників активно коментувати нову роботу у мережі, та ділитися нею із друзями, бо, здається, Сергій покладає на кліп «Листопад» чималі сподівання. Хтозна, цілком можливо, що саме цьому відео судилося принести команді ще один мільйон унікальних переглядів, як то раніше траплялося з іншими кліпами-мільйонерами «Хочеш» (понад 2 мільйони переглядів станом на сьогоднішній день), «Тону» (понад 2 мільйони переглядів), «Без неї ніяк» (майже 3 мільйони переглядів) та «Доле моя» (1 мільйон переглядів).

Втім, не минула прем’єра і без негативних моментів, бо всього лише за декілька хвилин під новим відео з’явилося більше двох тисяч «накручених» дизлайків. До слова, це вже не перша історія про дизлайки та українських артистів. Так, на подібну неприродню активність, наприклад, раніше скаржилися учасники гурту Kazka.

Без Обмежень – Листопад

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *