Без Обмежень – Липень
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Липень (Сингл)

Період суворого карантину не минув для хлопців з гурту «Без Обмежень» безслідно. Користуючись нагодою, вони активно працювали над матеріалом для майбутнього альбому і вже зараз готові поділитися першими записаними результатами цієї роботи. Отже, до вашої уваги перша ластівка з майбутньої платівки – сингл під назвою «Липень».

«Літня атмосфера, ніжність і романтика. Про все це – в нашій новій пісні! Слухайте, кайфуйте і не забувайте ділитись враженнями в коментарях!» – закликають музиканти.

Учасники гурту також зазначили, що «Липень» – це ніжна та лірична пісня, наповнена коханням, романтикою і приємним літнім теплом. Лідер гурту Сергій Танчинець розповів, що це ті самі «Без Обмежень», яких ви так любите, але у значно «живішому» звучанні. За допомогою цієї композиції та всього майбутнього лонг-плею, музиканти прагнуть побудувати відвертий діалог із слухачами, передати всю красу сучасної української рок-музики простими засобами.

Відсьогодні усі охочі можуть познайомитися з піснею у вільному доступі, або ж придбати за символічну ціну на всіх популярних медіа-майданчиках.

Без Обмежень – Липень
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Татьяна says:

    Привіт.Пісня дуже крута і ніжна.Прослухала разів з 10.Люблю ваші пісні ,вони для душі і про неї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *