БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛітоКамон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛітоКамон (Кліп)

ЛітоКамон: рок-романтики з гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» поділилися новою піснею та офіційним кліпом до неї. За словами музикантів, у їхній композиції «ЛітоКамон» йдеться про найкращі моменти літньої пори: про мальовничі вечори з яскравим заходом сонця, про щирі родинні посиденьки в безтурботній атмосфері, про теплі емоції та спогади. Адже практично ніхто не хоче, щоб літня пора закінчувалася, не чекає сірої дощової погоди й тьмяних кольорів навколо. Всі ми багато віддали би, щоб літні драйвові вечірки тривали вічно!

Що ж стосується кліпу, то тут «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» вирішили проекспериментувати з образами, щиро приправивши їх епатажем, гумором та самоіронією. А ще у ньому можна побачити перший спільний танок всіх учасників гурту та справжні літні розваги без обмежень! За сюжетом відео «ЛітоКамон», лідер команди Сергій Танчинець б’ється об заклад з іншими музикантами, що танці – це важко, і запрошує для навчання Яну Цибульську (партнерка Сергія по шоу «Танці з зірками»). Це стало потужним викликом для музикантів, які одразу ж взялися до спільних тренувань!

Сергій Танчинець розповів, що кліпом «ЛітоКамон» він хотів донести до меломанів твердження про те, що у житті немає нічого неможливого. «Якщо вже я трохи навчився танцювати на телевізійному проекті, то й іншим учасникам гурту по силам це зробити. Втім, звісно, це було дуже не просто», – каже фронтмен «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».

У ролі режисера відео виступив Влад Разіховський, а другим режисером став сам Сергій Танчинець.

Додамо, що композиція «ЛітоКамон» потрапить до наступної студійної платівки музикантів, над якою наразі ведеться активна робота. Реліз альбому хлопці запланували вже на осінь поточного року.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – ЛітоКамон
Fanlink
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *