Без Обмежень – Колискова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Колискова (Кліп)

Майже одночасно з прем’єрою свого нового міні-альбому «Мільярди», учасники гурту «Без Обмежень» презентували відео до одного з його треків під назвою «Колискова», що став офіційним саундтреком кінострічки «Заборонений». Власне, у відео можна побачити епізоди саме цього фільму, у якому йдеться про останні роки життя та діяльності відомого українського поета і дисидента Василя Стуса. Також у кліпі продемонстровано фотокартки реальних прототипів героїв цієї історії.

Цікаво, що ще до своєї офіційної появи (старт у прокаті заплановано на 5 вересня), стрічка викликала чималий суспільний резонанс через інформацію щодо «зникнення» з неї епізодів про адвоката Віктора Медведчука. Це сьогодні Віктор Медведчук відомий як одіозний політик і кум Путіна, а тоді він був радянським адвокатом, якому і досі не можуть пробачити справу Стуса. Втім, нещодавно у ЗМІ таки з’явилася інформація, що через тиск суспільства згадані епізоди таки повернуть.

Зауважимо, що проект фільму «Заборонений» (робоча назва «Птах душі») виявився одним із тріумфаторів конкурсного відбору Держкіно. Відтак, сума фінансової підтримки держави на створення стрічки – 19,5 мільйонів гривень при сукупній вартості її зйомки близько 38 мільйонів гривень.

Без Обмежень – Колискова
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Інна says:

    Ніколи не слухала Без обмежень. Тепер буду! Вони бомбезні !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *