БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Хто я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Хто я (Кліп)

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентували свій новий надихаючий кліп до пісні «Хто я».

За словами музикантів, початково слова даної композиції були наповнені романтизмом та почуттям закоханості, але завдячуючи фармацевтичній компанії «Дарниця», ця пісня набула іншого значення та стала більш наближеною до нашого із вами сьогодення.

У першій частині кліпу «Хто я» глядач побачить наповнений життям безтурботний Київ. А потім настає час зміни вектору для кожної людини, причиною для чого стають обстріли та руйнування, які завдають вороги. Тут буквально можна відчути ту біль та внутрішні зміни, які українці пережили без малого за два роки повномасштабної війни… Але наш не легкий шлях постійно супроводжує непохильна впевненість у світлому майбутті.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Хто я

Вокаліст «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець розповів, що цей кліп про те, як за лічені миті життя може кардинально змінитися. Ми всі пам’ятаємо, як було «до», а тепер знаємо, як «після». Раніше були мрії, плани на майбутнє та бурхливе мирне життя. Але все змінилося назавжди. Та не зважаючи на це, кожна людина сьогодні намагається робити максимум на своєму місці, адже чітко розуміє, що після перемоги буде жити у міцній, вільній та незалежній країні.

Учасники гурту зазначили, що по дорозі до вільної України дехто має йти зі зброєю у руках, а для інших – волонтерські штаби чи стабілізаційні пункти мають стати новим місцем роботи. Плата за цю роботу – незалежність, свобода. Життя триває і майбутнє у наших руках.

За створення надихаючого кліпу «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» висловлюють подяку Глібу та Катерині Загорій та всій команді фармацевтичної компанії «Дарниця».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Хто я
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *