Без Обмежень – Хочеш
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Хочеш (Сингл)

Невиправні романтики «Без Обмежень» просто-таки не мали права не згадати осінні вересневі дощі у своїй творчості, тому ми з радістю презентуємо вам їхній свіженький трек під назвою «Хочеш», виконаний у кращих традиціях поп-рокових романсів. У ньому піде мова і про проливні вересневі дощі, і про завмираючий подих, і про закарбовані назавжди спогади, і про інші поетично-чуттєві тези, характерні для любовної тематики з легким присмаком осіннього настрою.

«З величезними хвилюванням і надією, а також з невиразним задоволенням представляємо вам першу «ластівку» з наступного альбому», – лаконічно пишуть у Фейсбук учасники «Без Обмежень».

Над новою композицією гурту працював ніхто інший як саунд-продюсер Артур Данієлян, якого ми вчора згадували у публікації про сингл від Black Balloon. До речі, саме ці два треки, «Пробач» (Black Balloon) та «Хочеш» («Без Обмежень»), стали першими релізами нещодавно заснованої Артуром студії #bedroom43. Ну і, звісно, ще одна цікавинка стосовно сьогоднішньої новинки – бек-вокал: Артур Данієлян.

Варто додати, що сингл «Хочеш» стане родзинкою осіннього всеукраїнського туру «Без Обмежень» (більше 15 міст), а вперше почути його наживо зможуть відвідувачі сьогоднішнього «тихого» концерту гурту. Камерний виступ відбудеться сьогодні, 14 вересня 2017 року, під відкритим небом столичного концертного майданчика Roof о 19:00. Кілька квитків ще залишилися у продажі.

Українська музика: Без Обмежень – Хочеш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *