Без Обмежень – Хочеш
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Без Обмежень – Хочеш (Кліп)

«Померти б із тобою в один день, та так не буває»… Чи все ж таки буває? Хлопці з гурту «Без Обмежень» вирішили доповнити романтичну історію, яку вони розповіли у пісні «Хочеш», за допомогою офіційного відеокліпу, дещо збагативши її новими сценарними фарбами та, звично для самих себе, залишивши місце для глядацької імпровізації.

Режисером новинки виступив Олександр Лазарев, а операторську роботу виконав Микола Толстих. Виробництво: Redrum Films.

За словами музикантів, композиція «Хочеш» без перебільшень є однією з найчуттєвіших робіт їхнього колективу і тому відео до неї було вирішено створити таке саме ніжне та світле. «У кадрі розгортається хвилююча історія любові, де реальність сплітається з уявним світом, мріями та спогадами. У глядача можуть виникати різні запитання чи версії того, що саме відбувається і що ж буде далі: ця розповідь має шанс на своє продовження, а її герої – надію на омріяне щастя?» – йдеться у прес-релізі нового кліпу «Без Обмежень».

Головні ролі кліпу «Хочеш» втілили Анастасія Аверіна та Антон Зимін. «За сюжетом, між головними героями відбувається певна взаємодія, відчувається, що за їхніми спинами існує якась історія – у них виникають спогади про спільне минуле і знову зароджуються стосунки… Я не знаю, які саме складуться відносини між нашими акторами надалі, але точно скажу, що їм було надзвичайно приємно та комфортно працювати один з одним, вони постійно жваво спілкувалися, про щось жартували», – пліткує лідер «Без Обмежень» Сергій Танчинець.

До слова, була у кліпі ще одна надзвичайно важлива роль, яку випало зіграти собаці на прізвисько Фігаро. «Він абсолютно все чітко виконав. Він, напевно, більше розумів, ніж я, що треба робити у кадрі», – додає співак.

Як відомо, пісня «Хочеш» увійде до наступної номерної платівки «Без Обмежень», яка, за словами музикантів, окрім лірики, міститиме також чимало потужних драйвових робіт. Реліз цього збалансованого за настроєм альбому має відбутися вже на початку весни, дочекайтеся!

Українська музика: Без Обмежень – Хочеш

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *